Meniu

Proiecte de acte normative supuse consultării

Dispoziție convocare CL Bran în ședință ordinară

privind convocarea CL Bran în ședință ordinara in data de 30.01.2020, ora 15.30 la sediul Primăriei comunei Bran

Size298.68 KB
Downloaded49 times
Create date23 ianuarie 2020

PROIECT DE HOTARARE APROBARE BUGET 2020

Size1.76 MB
Downloaded49 times
Create date21 ianuarie 2020

Proiect de hotarare

privind aprobarea organigramei, a statului de functii si a umarului de personal din aparatul de specialitate al Primarului

Size2.23 MB
Downloaded83 times

- privind aprobarea Regulamentului de Organizare si Funcționare al C.L. Bran

Size18.09 MB
Downloaded82 times

Proiect de hotarare

privind desemnarea membrilor consiliului de administratie al SC UTILITATI PUBLICE BRAN SRL, societate aflata sub autoritatea tutelara a Consiliului Local al Comunei Bran

Size3.83 MB
Downloaded54 times

Proiect de hotarare

privind achizitionarea de catre Comuna Bran de la S.U. Bran Societate Cooperativa de Consum a retelei de alimentare cu apa “BOBOCEL” din satul Predelut, Comuna Bran

Size3.47 MB
Downloaded36 times

PROIECT DE HOTARARE

Size2.06 MB
Downloaded36 times
Create date6 ianuarie 2020

PROIECT DE HOTARARE PRIVIND NEAVIZARE PUZ PENNY MARKET - part. 2

PROIECT DE HOTĂRÂRE privind emiterea AVIZULUI NEFAVORABIL AL CONSILIULUI LOCAL BRAN la documentatia de urbanism PUZ(Plan Urbanistic Zonal) pentru obiectivul „construire magazin Penny Market si magazin cu produse din carne si branzeturi, accese auto si pietonale, trotuare, sistematizare verticala, reclama pe fatade si in parcare, stalp publicitar, imprejmuire, bransamente la utilitati si organizare de santier” la adresa din Comuna Bran sat Sohodol, str. Cavaler Ioan de Puscariu nr. 18”

Size20.76 MB
Downloaded85 times