Meniu

Proiecte de acte normative supuse consultării

Proiect de hotarare

privind aprobarea organigramei, a statului de functii si a umarului de personal din aparatul de specialitate al Primarului

Size2.23 MB
Downloaded30 times

- privind aprobarea Regulamentului de Organizare si Funcționare al C.L. Bran

Size18.09 MB
Downloaded31 times

Proiect de hotarare

privind desemnarea membrilor consiliului de administratie al SC UTILITATI PUBLICE BRAN SRL, societate aflata sub autoritatea tutelara a Consiliului Local al Comunei Bran

Size3.83 MB
Downloaded26 times

Proiect de hotarare

privind achizitionarea de catre Comuna Bran de la S.U. Bran Societate Cooperativa de Consum a retelei de alimentare cu apa “BOBOCEL” din satul Predelut, Comuna Bran

Size3.47 MB
Downloaded20 times

PROIECT DE HOTARARE

Size2.06 MB
Downloaded26 times
Create date6 ianuarie 2020

PROIECT DE HOTARARE PRIVIND NEAVIZARE PUZ PENNY MARKET - part. 2

PROIECT DE HOTĂRÂRE privind emiterea AVIZULUI NEFAVORABIL AL CONSILIULUI LOCAL BRAN la documentatia de urbanism PUZ(Plan Urbanistic Zonal) pentru obiectivul „construire magazin Penny Market si magazin cu produse din carne si branzeturi, accese auto si pietonale, trotuare, sistematizare verticala, reclama pe fatade si in parcare, stalp publicitar, imprejmuire, bransamente la utilitati si organizare de santier” la adresa din Comuna Bran sat Sohodol, str. Cavaler Ioan de Puscariu nr. 18”

Size20.76 MB
Downloaded77 times
Create date13 decembrie 2019

PROIECT DE HOTARARE NEAVIZARE PUZ PENNY MARKET - PART. 1

Size12.47 MB
Downloaded58 times
Create date13 decembrie 2019

Size1.22 MB
Downloaded57 times
Create date4 decembrie 2019

PROIECT DE HOTARARE PRIVIND APROBARE REGULAMENT PARCARE

Proiect de hotarare privind aprobarea regulamentului privind organizarea, gestionarea parcarii si staţionarii vehiculelor pe reţeaua stradală a Comunei Bran

Size4.66 MB
Downloaded21 times